آلوئه باربادنسيس ميلر نام دهان پركني است، اما ارزش شناختن دارد. اين گياه به عنوان يكي از كهن ترين گياهان شناخته شده، تاريخي هزاران ساله دارد و مي توان آثارش را بر روي الواح گلي دوره سومريان كه ۲۲۰۰ سال پيش از ميلاد مسيح مي زيسته اند پيدا كرد. در طول اين تاريخ كهن، خواص آرامش بخشي، خنك كنندگي و مرطوب كنندگي آلوئه ورا همواره مورد تمجيد و استفاده مردمان بوده است. اين گياه، مرهمي بر سوختگي هاي جزئي به شمار مي آمده، آرام كننده و شفابخش پوست هاي ملتهب بود، و توانايي شگفتي در بازسازي و احياي طبيعي پوست داشته است. اما اكنون به مدد علم، نوآوري، و فعاليت هاي تيم تحقيق و توسعه کمپانی فوراورلیوینگ، آلوئه وراي آمريكا تبديل به بهترين محصولي شده كه بهترين هاي آلوئه ورا را مستقيما به شما پيشكش مي كند.
💥💥اما جادوي اصلي آلوئه ورا، وقتي است كه آن را ميل كنيد. خوردن روزانه آلوئه ورا، كمك فراواني به هضم غذا كرده و قدرت جذب مواد مغذي در بدن را افزايش مي دهد، و طبق تحقيقات اخير، با گنجاندن آلوئه ورا در رژيم غذايي روزانه، جذب مواد مغذي تا سه برابر بيشتر خواهد شد. 💥💥

تمام محصولات کمپانی فوراور تنها از گونه آلوئه باربادنسيس ميلر و به صورت صد درصد ارگانیک تولید می شوند زیرا همان طور که مي دانيد، یکی از ویژگی های مهم الوئه ورا خاصیت جذب سموم می باشد؛ بنابراین اگر این گیاه در حین پرورش در معرض آلودگی های شهری و یا کودهای شیمیایی قرار گیرد، حتی می تواند برای سلامتی مضر باشد. به همین دلیل کمپانی فوراور تمام گیاهان آلوئه ورای خود را در آمریکا و جمهوری دومینیکن در مناطقی که بیشترین فاصله را از آلودگی های شهری دارند، بدون استفاده از کودهای شیمیایی و آفت کش ها پرورش می دهد.۹۲ درصد بازار آلوئه ورای دنیا در اختیار این کمپانی است. لازم به ذکر است ۲۰۰ مكمل غذايي، ۲۰ نوع مواد معدني،۱۲ نوع ويتامين و ۱۸ نوع آمينواسيد موجود در الوئه ورا باعث شده تا تاثير شگفت انگيزي داشته باشد. آمینواسیدها، واحدهای سازنده ی اصلی بدن انسان هستند؛ ۸ نوع آمینو اسیدی که برای بدن انسان بسیار ضروری است، توسط خود بدن ما ساخته نمی شود و این ۸ نوع در گیاه آلوئه ورا وجود دارد. در واقع آلوئه ورا تنها منبع گیاهی ویتامین بی ۱۲ است.

مشخصات آلوئه ورای کمپانی فوراور:

ـ فوراور بزرگترین پرورش دهنده ،
تولید کننده و توزیع کننده آلوئه‌ورا در جهان است.

ـ کمپانی فوراور گیاهان الوئه ورای خود را در آمریکا، مکزیک و جمهوری دومینیکن در مناطقی که بیشترین فاصله را از آلودگی های شهری دارند، بدون استفاده از کودهای شیمیایی و آفت کش ها پرورش می دهد.

ـ فوراور از گیاهان آبدار گونه الوباربادنسیس میلر استفاده ‌می‌کند.

ـ گیاه الوباربادنسیس میلر سه سال پس از کاشت، بیشترین تأثیر و قدرت را دارد؛ به همین دلیل فوراور تا زمانی که گیاهان ۴ ساله نشوند، آن ها را برداشت نمی کند.

ـ در روند آماده سازی آلوئه ورا، ژل درونی را از پوشش چسبنده برگ جدا می کنند.این پوشش شامل یک ماده تلخ به نام آلوئین است که در ساقه گیاه هم وجود دارد. سالهاست که آلوئین موجود در ساقه ی گیاه به عنوان یک مسهل در صنعت دارو سازی استفاده می شود، لازم به گفتن نیست که آلوئین در ترکیبات محصولات فوراور وجود ندارد.

آلوئه ورا گياهى باور نكردنى و شگفت انگيز است ،
به آلوئه ورا گياه هـزار درمان يا گياه معجزه گر (Miracle Plan) ميگويند ،

آلوئه ورا در بهـبود ديابت؛
آلوئه ورا در بهـبود زخم معده؛
آلوئه ورا در تنظيم كلسترل ،چربى خون؛
آلوئه ورا در بهـبود فشار خون ؛
آلوئه ورا در بهـبود بيمارى كليه و دفع سنگ كليه ؛
آلوئه ورا در بهـبود بيمارى هاى باكتريايى؛
آلوئه ورا در بهـبود سينوزيت و آسم؛
آلوئه ورا در درمان بيمارى هـاى روده؛
آلوئه ورا در بهـبود استرس؛
آلوئه ورا در بهـداشت دهـان و دندان؛
آلوئه ورا در بهـبود پوكى استخوان؛
آلوئه ورا بهبود بيماريهاى مرى ؛
آلوئه ورا در بهبود بواسير؛
آلوئه ورا در بهـبود پسوزياريس؛
آلوئه ورا در بهـبود دردهاى گوش و چشم؛
آلوئه ورا در بهبود و جلوگيرى از درد و تورم؛
آلوئه ورا در بهـبود كبد چرب ؛
آلوئه ورا در افزايش ميل جنسى؛
آلوئه ورا در تنظيم عادت ماهـانه؛
آلوئه ورا در بهـبود زخم ها و جراحت ها و سوختگى هاى شديد؛
آلوئه ورا در دفع سموم بدن، قوى ترين سم زداى طبيعت؛
آلوئه ورا در بالا بردن قدرت ايمنى بدن؛
آلوئه ورا در افزايش انرژى بدن؛
آلوئه ورا در مراقبت و درمان ناراحتى هاى پوستى …