FOREVER LIVING PRODUCTS PLAN

پلن درآمدزایی نتورک مارکتینگ کمپانی فوراورلیوینگ پروداکتز

قبل از اینکه پلن درآمدژایی را مطالعه کنید باید تاریخچه کمپانی را از اینجا مطالعه کنید.در ادامه پلن کمپانی را تا قبل از لیدر شیپ بصورت جزئی و بعد از لیدرشیپ را بصورت کلی شرح خواهم داد :

مفهوم سی سی (Case Credit)

به معنای امتیاز و اعتبار هر محصول می باشد که کمپانی فوراور به هر محصول اختصاص داده است

سیاست (policy) کمپانی برای شروع کار به عنوان نتورک مارکتینگ

سیاست کمپانی برای همکاری مستقیم(نتورک) این است که توزیع کننده جدید(نتورکر) باید در ابتدا 2 سی سی از محصولات را خود خرید کند و خود و اطرافیانش استفاده کنند و در صورتی که راضی بودند می توانند کار را شروع کنند و این محصولات و بیزینس را به دیگران معرفی کنند .

چگونه شروع کنیم ؟

هر سی سی برابر با 835+5%(835)} { که مجموع آن 877درهم امارات می باشد که 2 سی سی معادل با 1754 درهم می باشد. (5% مالیات می باشد که به 835 درهم اضافه می شود)

در ابتدا شما 2 سی سی را خرید می کنید و کمپانی 15 درصد بروی این 2 سی سی به شما تخفیف می دهد و در جمع شما به جای 1754 درهم ، 9/1490  درهم پول می دهید ولی به اندازه 1754 درهم محصول تحویل می گیرید و جایگاه شما از New Distributor  به جایگاه Assistant Supervisor تبدیل خواهد شد و در واقع تخفیف شما هم از 15 درصد به 35 درصد تغییر خواهد کرد و از اینجا به بعد شما مجوز شروع کار نتورک مارکتینگ را از آن خود کرده اید .

همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید جایگاه بعدی ُSupervisor می باشد . زمانی که شما به همراه تیمتان 25 سی سی در دو ماه متوالی میلادی خرید و یا ورودی داشتید جایگاه شما از Assistant Supervisor به   Supervisor تبدیل خواهد شد و تخفیف شما از 35 درصد به 38 درصدتغییر خواهد کرد.

زمانی که شما به همراه تیمتان 75 سی سی در 2 ماه متوالی خرید و یا ورودی داشتید جایگاه شما از Supervisor به Assistant Manager تبدیل خواهد شد و تخفیف شما از 38 درصد به 43 درصد تغییر خواهد کرد .

و در آخر زمانی که شما به همراه تیمتان 120 سی سی در 2 ماه متوالی خرید و یا ورودی داشتید جایگاه شما از  Assistant Manager به Manager تبدیل خواهد شد و تخفیف شما از 43 درصد به 48 درصد بالاترین تخفیف تغییر خواهد کرد .

نکته جالب این استکه زمانی که یکبار به این عناوین و جایگاههای شغلی دست پیدا کردید ، این عناوین و جایگاهها همیشگی است و هیچ بازگشت به عقبی وجود ندارد .

محاسبه چک پورسانت برای گرفتن ورودی

مثال 1 :

زمانی که شما به جایگاه Assistant Supervisor رسیدید می توانید ورودی بگیرید . وقتی که شما در این جایگاه باشید درصد تخفیف شما 35 درصد می باشد و ورودی که میخواهید بگیرید 15 درصد تخفیف می باشد . مابتفاوت جایگاهها می شود چک پورسانت شما که به روش زیر محاسبه می شود :

 

(2*835)=1670 AED

1670*(35-15)% = 334  AED

مثال 2 :

زمانی که شما به جایگاه Manager رسیدید تخفیف شما 48 درصد می باشد و ورودی که میخواهید بگیرید 15 درصد تخفیف می باشد . مابتفاوت جایگاهها می شود چک پورسانت شما که به روش زیر محاسبه می شود :

 

(2*835)=1670 AED

1670*(48-15)% =  551.1  AED

در مثال 1 شما در بدو ورود به کمپانی به ازای هر ورودی ، کمپانی مبلغ 334 درهم به شما چک پورسانت می دهد .

در مثال 2 شما در بالاترین جایگاه تخفیف برای گرفتن هر ورودی مبلغ 1/551  درهم به شما چک پورسانت می دهد .

4 سی سی اکتیویشن

برای اینکه بتوانید از پورسانتهای زیرمجموعه هایتان بهره ببرید و به مرحله منیجری برسید باید ماهانه 4 سی سی اکتیویشن بزنید .این به این معنا هست که شما می توانید به اندازه 3 سی سی ورودی جدید برای خودتان بگیرید و 1 سی سی هم خرید شخصی کنید و همچنین می توانید تمام 4 سی سی را خودتان خرید کنید .

آیا پلن کمپانی فوراور به همین جا ختم می شود ؟

جواب این سوال منفی است .

پورسانت دهی کمپانی فوراور شامل پلن های تشویقی هم می باشد. بدین ترتیب که توزیع کنندگان(نتورکرها) می توانند با یکبار کسب شرایط ، به مدت 36 ماه متوالی بین 400 تا 800 دلار پورسانت اضافی دریافت کنند که این فوق العاده است .

سالانه چندین همایش و گردهمایی در نقاط مختلف دنیا و شمال آمریکا برگزار می شود و تمام هزینه ها اعم از بلیط،هتل و اقامت برای توزیع کنندگان واجدالشرایط رایگان می باشد.

علاوه بر این حتی مبالغی هم به توزیع کنندگان بابت هزینه های سفر و استفاده از برنامه های تفریحی و سرگرمی پرداخت می شود . هیچ شرکت یا سازمانی سود سالیانه خودش را بین توزیع کنندگانش به اشتراک نمی گذارد اما فوراورلیوینگ پروداکتز درصدی از سود سالانه اش را در قالب برنامه ی چیرمن بنس به عنوان پاداش مشارکتی ،سالی یکبار در یکی از همایش ها به منیجرهای واجدالشرایط پرداخت می کند که این مبلغ می تواند از 1000 دلار به بالا باشد و همچنین این کمپانی بیش از 20 سال است که مفتخر به پرداخت سود مشارکتی است .

به عنوان مثال آقای رالف کیپ ، یکی از برترین توزیع کنندگان چند سال اخیر فوراور در سال 2019 مبلغ 1550000 هزار دلار بوده که شما می توانید از اینجا ویدئوی آن را ملاحظه کنید.

درصورت افتخار همکاری با شما دوست عزیز تمام آموزشهای پلن به صورت کامل به شما داده خواهد شد .