چرا فوراور

یک سوال کوتاه و دنیایی جواب!

داشتن سابقه طولانی در زمینه نتورک مارکتینگ

یکی از عواملی که می تواند شما را در انتخاب کمپانی یا شرکت مورد نظر برای شروع کار نتورک مارکتینگ کمک کند داشتن سابقه و تجربه سالها در امر نتورک می باشد که کمپانی فوراور بیش از 42 سال در این امر تجربه دارد و این عامل نشانه داشتن پلنی قوی و اصولیست که مستمر بودن تجارت شما را به همراه دارد .

داشتن محصول با کیفیت

اهمیت کیفیت محصول برای شروع کار نتورک فوق العاده مهم می باشد زیراکه در صورت نداشتن کیفیت محصول شما نمی توانید تیم قوی داشته باشید و یا با ریزش تیم روبرو خواهید شد . کمپانی فوراور محصولاتی 100 درصد ارگانیک و بر پایه آلوورا و محصولات زنبورعسل تولید می کند که حتی محصولات بدور از آلودگی شهرها و بدون  آفت کش ها و کودهای شیمیایی پرورش داده می شوند و همچنین محصولات از بهترین نوع گیاه آلوئه ورا به نام باربادنسیس میلر که از بین 400 گونه آلئه ورا انتخاب شده است تولید می شوند .

همگانی و مصرفی بودن محصولات

کمپانی یا شرکتی که برای کار نتورک انتخاب می کنید باید محصولاتی داشته باشد که هم همگانی باشد که همه انسانها به آنها احتیاج داشته باشند و هم مصرفی باشند

نداشتن محدودیت مکانی

در دهه حاضر به دلیل پیشرفتهای نوینی که جوامع داشته اند نداشتن محدودیت مکانی در تجارت نتورک مارکتینگ یکی از عواملی است که نمی توان از آن عبور کرد .کمپانی فوراورلیوینگ در بیش از 160 کشور جهان دارای نمایندگی می باشد و شما می توانید تیم خود را در تمام کشورها گسترش دهید و این یعنی داشتن درآمدی نامحدود

داشتن مجوزها و استانداردهای لازم

داشتن مجوزها و گواهینامه های بین المللی یکی دیگر از عواملی است که بی نهایت در تجارت شما تاثیر گذار می باشد . کمپانی فوراورلیوینگ دارای گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی است که می توانید از این لینک قسمتی از آنها را بررسی کنید و همچنین نکته حائظ اهمیت این است که در هر کشور که نمایندگی دارد مجوز وزارت بهداشت و درمان آن کشور را هم دارد ئ این یعنی دارای بیش از 160 تاییدیه وزارت بهداشت و درمان را دارا می باشد.

داشتن پلن قوی و درآمدزا

یکی از فاکتورها و حتی مهمترین فاکتور برای انتخاب یک کمپانی و یا شرکت برای کار نتورک مارکتینگ داشتن پلنی بدون نقص و درآمدزا می باشد.